Kağıt ve Mukavva

Ambalaj Sektörüne Özel Çember Makinası ve
Ambalaj Çemberi Çözümleri

Onare, Ambalaj Sektöründe Çemberleme makinelerinde Türkiye’nin lider üreticilerinin iş ortağıdır. Oluklu mukavva, kutu ve ofset matbaa endüstrilerine özel manuel çemberlemeden tam otomatik çemberleme hatlarına kadar farklı çözümler üretmektedir.

Oluklu Mukavva Çember Makinası ve Ambalaj Çemberi Çözümlerimiz:

Oluklu mukavva sektöründen kolilerin 10’lu desteler halinde paketlenmesinde müşterilerin üretim miktarına ve taleplerine göre özel çözümler üretmektedir. Uzman satış ekibimiz ile ihtiyacınıza uygun koli çember makinası ve uygun plastik çember tespit edilir.

Oluklu mukavvada paletli ürünlerin çemberlenmesinde manual çember makinasından tam otomatik palet çember makinasına kadar ihtiyaçlarınıza göre en uygun makine tespit edilir.

Yarı Otomatik Çemberleme Çözümlerimiz

Masa tipi ya da koli çember makinası olarak da bilinen operatör tarafından kontrol edilen çemberleme makinasıdır. Düşük adetli çemberleme işlerinde kullanılmaktadır. 5 mm ile 12 mm arasında tüm pp plastik çemberler ile kullanılmaktadır. Oluklu mukavva sektöründe çember maliyetini %40 – %60 azaltan 5 mm çember ile çalışabilir.

Çerçeveli Otomatik Çember Makinası Çözümlerimiz

Çerçeveli olarak bilinen makinelerdir. Üzerindeki sensörleri sayesinden kolileri otomatik olarak çemberler, hızlı ve tasarrufludur. 5 mm ile 12 mm arasındaki tüm PP plastik çember ile kullanılabilir. Oluklu mukavva sektörüne özel çözümler üreten ve ambalaj sektörü tarafından tavsiye edilen Almanya menşeli SMB Türkiye tek distribütörü Onare’dir.

Şarjlı Çember Makinası Çözümlerimiz

Oluklu mukavvaların palet üzerine dizildikten sonra dağılmaması için plastik çember ile çemberlenmesinde en sık kullanılan makine, şarjlı çember makinesidir. Düşük yatırım maliyeti ile standart ve güvenli ambalajlama sağlar. Onare İsviçre menşeli Strapex ve İtalyan menşeli Eastrap Türkiye tek distribütörüdür.

Otomatik Palet Çember Makinası Çözümlerimiz

Oluklu Kutu ve Mukavva Sektörünün ihtiyaçlarına yönelik sunduğu tam otomatik çember makinası ve streçleme makinesi hatları ile sistem çözümleri üretmekte ve müşterilerinin teknolojik gelişimlerinin yanı sıra, çember maliyetlerini de minimize etmektedir. Ayrıca, full otomatik paketleme çözümleri sayesinde firmalarının işçilik maliyetleri ortadan kalkmakta, tamamen standart bir paketleme ve sıhhatli bir sevkiyat sağlanabilmektedir. Günümüzün en önemli maliyetlerinden biri olan işçilik maliyetleri ortadan kalktığı için ve yine ambalaj çemberi kullanımından yapılan tasarruf da söz konusu olduğunda yapılan sistem yatırımı çok kısa bir sürede geri dönüşü sağlanmaktadır.

OLUKLU MUKAVVA SEKTÖREL REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

SATIŞ SONRASI DESTEK
PROFESYONEL SERVİS
YEDEK PARÇA
ONLINE TAKİP