Ergopack: Ergonomik! Kolay! Verimli!

ergopack-tanitim-ust

ERGOPACK NEDİR?

Ergopack: Ergonomik palet çemberleme sistemidir. Büyük, küçük, geniş veya yüksek: Güvenle çemberler. Daha fazlası tanıtım dosyasını inceleyebilirsiniz .

NEDEN ERGOPACK ?

Palet çemberleme 2-3 kişi tarafından yapılır. Aynı iş, Ergopack Çemberleme makinası ile tek kişi tarafından yapılır.

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ

Ürünleriniz üzerinde ücretsiz demo yapıyoruz. Tek yapmanız gereken; ücretsiz demo talep formunu doldurmak.

ERGOPACK SİSTEMİ

Ergopack sistemi ile her zaman doğru kararı verirsiniz: Büyük, küçük, geniş ya da yüksek: ErgoPack malzemeleri güvenle çemberler. Hiçbir şey sallanmaz, kaymaz veya dağılmaz. Kargo taşımaları ve paletlerde güvenlik için mümkün olan en fazla katkıyı ErgoPack ile sağlarsınız.

Patenti alınmış zincirli mızrak sistem, tek kelimeyle dahice: Zincirli mızrak, malzemenin altından geçerek çemberi alır ve tekrar kullanıcıya ulaştırır. Kullanıcının, sadece çemberi tutması ve çemberleme cihazına yerleştirmesi gerekir.

Çember otomatik olarak gerilir ve kaynatılır. Paletlerin manuel olarak çemberlenmesi, kişinin en çok eğilmesi gereken işlemlerden biridir: Kullanıcı bu işlem sırasında iki kez eğilir ve bir kez de paletin etrafında dolaşır. Yani normal şartlarda iki çemberleme işlemi, dört kez eğilme ve iki kez dolaşma anlamına gelir. Günlük olarak çemberleme işlemi, 200 kere eğilmeyi ve 100 kere dolaşmayı gerektirir. Bu da haftada bin kere eğilmek anlamına gelir.

ErgoPack tüm bunlara son veriyor!.

Ergopack Sistemleri Ücretsiz Demo ve
Teklif için Hemen İletişime Geçin!


Müşteri Referans Yorumları

Yorum Yazın!

Referans yorumlarınız bizim için değerlidir

Ergopack Palet Çemberleme Makinası Modelleri

SATIŞ SONRASI DESTEK
PROFESYONEL SERVİS
YEDEK PARÇA
ONLINE TAKİP